שילוב פרגולות לעיצוב הגינה - כרמי ריהוט גן
כרמי 
ריהוט גן לבית למרפסת ולגינה
מרכז קניות בילו סנטר רחובות
טלפון: 052-4289314  050-2266698    
פקס: 08-8665510
 
 
Karmi
Home & Garden
TEL: 052-4289314  050-2266698
FAX: 08-8665510
    E-mail: 
karmigarden@gmail.com
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


שילוב פרגולות לעיצוב הגינה


הפרגולות הינן בין האלמנטים העיצוביים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות, ואין פלא כי יותר ויותר בתים בוחרים לשלב פרגולות בתהליך עיצוב הבית הפרטי. הפרגולות השונות מעניקות לגינה מראה חמים ונעים ויוצרות מעין גישור בין הטבע אשר בגינה ובין הרהיטים שבבית. הפרגולה הינה בעלת תפקיד של "מסגרת" – היא יוצרת חיץ בין הגינה הגדולה ובין פינת הישיבה המצומצמת וכמו כן היא יעילה ביותר עבור בתים רבים בשל היותה מגוננת מפני השמש והגשם. 

הפרגולות הופכות את הישיבה בגינה לאחת החוויות הנעימות יותר בבית ואין זה פלא כי רוב בני הבית מעדיפים לשבת תחת הפרגולה ולא בתוך הבית. כך הולכת הגינה והופכת המרחב המרכזי של הבית – כאשר לאט מתווספים אליה אלמנטים רבים כגון מטבח חיצוני, בריכת שחייה, מקום לישון ועוד. תנאי החוץ מעולם לא היו נעימים יותר תודות לפרגולות מסוגים שונים ולרמה הגבוהה של הייצור שלהן.

מראה פסטורלי וכפרי

בניית פרגולות בגינה מוסיפה למראה פסטורלי יותר, מעין מראה כפרי הנוסך רוגע ושלווה על המקום בו הפרגולה מותקנת. אגב, כמובן שפרגולות בגינה גם יכולות להעלות את ערך הדירה, כפי ששמאי המקרקעין יוכלו לספר לכם. בעידן בו הרעש והגירויים החיצוניים הינם בלתי פוסקים וקיימים בכל מקום, הפרגולות נוסכות יופי עדין בכל שטח בו הן מוצבות. חשוב לזכור כי פרגולות מצריכות היתר בנייה רשמי מטעם הרשות המקומית ולכן אין להציב פרגולה בגינה באופן עצמאי וללא רשות מקדימה. כמו כן, חשוב ביותר לפנות אל איש מקצוע על מנת לתכנן את הפרגולה באופן מקצועי ומתאים.

תודות לעיצוב פרגולות והקמתן בגינה הפרטית יכולים בני הבית להכיר את גינתם כפי שלא הכירו אותה מעולם קודם לכן. אוהבי האוויר הנקי יגלו לא מעט רגעים של שקט בישיבה תחת הפרגולה ואילו אלו האוהבים לארח ימצאו תחת הפרגולה שעות ארוכות של אפשרות להנאה וצחוקים, דיבורים רציניים ושיחות אל תוך הלילה. בשנים האחרונות הגינה אף הופכת לחלל אידיאלי לקיום פגישות, בהיותה מקום שקט ומרווח דיו.

שמירה על הגינה

החיפוי שומר על רהיטי הגינה – אשר ברוב המקרים אינם זולים במיוחד וכמו כן מאפשר שמירה על הגינה עצמה – על הפרחים והשיחים השונים. בין אם מפני הגשם ובין אם מפני השמש הקיצונית של תנאי מזג האוויר הים תיכוניים, הפרגולה מאפשרת שעות ארוכות של ישיבה בחצר והנאה ממזג האוויר הנעים מבלי להסתכן מפני שמש חזקה מדי או הירטבות בשל גשמים. הפרגולות מגיעות בדגמים שונים ומתאימות לצרכים ייחודיים של המשתמשים.
ריהוט גן - ריהוט גן במבצע - ריהוט גן ראטן - ריהוט גן מעץ - נדנדות לגינה - ערסלים לגינה - מחסנים - סוככי מרקיזה

בקרו אותו בגוגל

האתר קודם ע"י חברת סלקטד - www.selected.co.il

כל זכויות שמורות © 2015 - ריהוט גן