ריהוט גן מעץ חלק ב' - היתרונות - כרמי ריהוט גן
כרמי 
ריהוט גן לבית למרפסת ולגינה
מרכז קניות בילו סנטר רחובות
טלפון: 052-4289314  050-2266698    
פקס: 08-8665510
 
 
Karmi
Home & Garden
TEL: 052-4289314  050-2266698
FAX: 08-8665510
    E-mail: 
karmigarden@gmail.com
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


ריהוט גן מעץ חלק ב' - חידושים ויתרונות


בשנים האחרונות אנחנו עדים לשינויים מאוד משמעותיים בעיצוב הגינה הביתית, כאשר מדובר במרחב החיצוני של הבית, ישנו טשטוש בלתי אקראי בין הפנים והחוץ, מה שמאפשר דגש מאוד גדול על הסביבה החיצונית והתהדרות ברהיטי גינה חדשים ונאים.
האופציות והאפשרויות הרבות, ניתן להפוך את המרחב החיצוני בגינה למרחב פונקציונאלי ויחד עם זאת, יפה לעין, זאת ניתן לעשות בעזרת ריהוט גן מעץ מלא. מאחר שמידי יום נולדים מעצבי פנים חדשים, התחום עלה על הסרטון ואנחנו נוכחים לתופעה בעלת שינוי, בה החלל החיצוני הופך להיות חלק מהחלל הפנימי של הבית באופן אינטגראלי, מה שמצריך את תכנון הגינה במהלך בניית הבית ולא בסיום.

פתרונות הצללה מעץ

הבחירה הפופולארית והאיכותית ביותר היא רצפת דק העשויה עץ מלא, למראה כפרי, חם וביתי. אם בחלל החיצוני מותקנת בריכה, הדק מגן מפני החלקה ויוצר שילוב דומיננטי בין מי הברכה לבין צבע הדק הכהה. בשונה מפנים הבית, בחלל החיצוני בגינה אנחנו זקוקים להגנה מפני השמש, באמצעות פתרונות הצללה יצירתיים המיוצרים עם עץ מלא, לשילוב נכון עם רצפת העץ. פרגולות מעץ יתאימו הן מבחינה פונקציונאלית להגנה מפני קרני השמש והן מבחינה אופנתית וויזואלית, למראה יוקרתי ומרשים. כמו כן, בכדי להקנות לגינה מראה טבעי ולא סינתטי, הימנעו מדשא סינטטי וריהוט מפלסטיק, אשר עלולים להשתלט על הנוף וליצור מראה זול.

אוכלים בחוץ

מאחר שהשטח מאפשר אכילה בחוץ, מול הנוף והאוויר הנעים, ריהוט גן מעץ ולא סתם עץ, אלא עץ מלא, יקנה לסביבה מראה איכותי ויאפשר לכם לחגוג עם המשפחה בנוחיות מקסימאלית. ריהוט גן מעץ מלא, בשונה מריהוט גן מפלסטיק, הוא איכותי יותר ונשמר לטווח הארוך, במיוחד כאשר מדובר על ריהוט עץ מלא. סביב פינת הישיבה והאכילה, תוכלו לפזר ערסלים, נדנדות וספות שיאפשרו אווירה משפחתית וימלאו אחר כל הצרכים של כל אחד מהם. החלל החיצוני הופך בין רגע לחלל הפנימי ומאפשר לכולם לשהות יחד באותו חלל ולהתגבש.

טעם משובח

עם הזמן, טעמו האישי של הישראלי משתנה והופך להיות יותר משובח, בעקבות השראה שנוחתת מחו"ל ומחדירה אצל רובינו טעם טוב. אין ספק כי תמיד ידענו כי ריהוט גן מעץ, כמובן עץ מלא הוא ריהוט איכותי ויחד עם זאת גם אופנתי, שבכל עת יהיה רלוונטי, אך כיום עם העיצובים המרהיבים של בוגרי בתי הספר לעיצוב, אנחנו נוכחים לנפלאות שניתן לעשות בעזרת עץ מלא, ריהוט עם ייחוד ועם הרבה השראה. אם בעבר התרגלנו למסגרות מסוימות, היום אנחנו יוצאים מהקופסא ונהנים מדמיון רחב ומאוד יצירתי. חומרי הגלם הפכו להיות הרבה יותר טבעיים ואיכותיים, לניצול חכם של משאבי הטבע. מלבד ריהוט גן מעץ, ניתן לראות פרטי נוי עשויים עץ מלא הן בגינה והן בחלל הפנימי של הבית. הישראלי החדש פתוח להצעות ומאפשר לעיצוב להיות חלק משמעותי מחייו.

ריהוט גן - ריהוט גן במבצע - ריהוט גן ראטן - ריהוט גן מעץ - נדנדות לגינה - ערסלים לגינה - מחסנים - סוככי מרקיזה

בקרו אותו בגוגל

האתר קודם ע"י חברת סלקטד - www.selected.co.il

כל זכויות שמורות © 2015 - ריהוט גן