ריהוט גן כחלק מעיצוב גינות - כרמי ריהוט גן
כרמי 
ריהוט גן לבית למרפסת ולגינה
מרכז קניות בילו סנטר רחובות
טלפון: 052-4289314  050-2266698    
פקס: 08-8665510
 
 
Karmi
Home & Garden
TEL: 052-4289314  050-2266698
FAX: 08-8665510
    E-mail: 
karmigarden@gmail.com
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> מאמרים ריהוט גן >> ריהוט גן כחלק מעיצוב גינות
 

ריהוט גן כחלק מעיצוב גינות

לא אחת ראינו גינה מרשימה ומטופחת, המיקום של כל ערוגה, הצבעים של הפרחים ואפילו העצים כולם יחד יוצרים עיצוב גינות מושלם שמשתלב בנוף הכללי והבית אליו צמודה הגינה. אולם עיצוב גינות אינו רק הצמחייה או הגדרת אזור האירוח, חלק נכבד מעיצוב גינות קשור קשר הדוק באלמנטים המשולבים בגינה ובכלל זה ריהוט הגן. ריהוט גן יכול לשנות את מראה הגינה כהרף עין, סגנונות שונים של ריהוט הגן מכתיבים עיצוב גינות שונה.


בחירת ריהוט גן כחלק מעיצוב גינות

כמעט בכל בית שיש לו גינה היא משמשת לאירוח, משחק ונופש. אך לא רק על הצמחייה לבדה מתוכנן עיצוב גינות אלא גם על פי הריהוט. לרוב עיצוב הגינה הוא זה שמכתיב את סוג ריהוט הגן שנבחר, ולעתים דווקא ריהוט גן בסגנון מסוים יתאים לצמחייה כזו או אחרת. ניתן לבצע עיצב גינות עם מגוון סגנונות של ריהוט גן. לעיתים זה יהי ריהוט סטנדרטי שמשלב מתכת, פלסטיק או זכוכית. לעיתים יהיה זה ריהוט גן מעץ מלא שקיים כמוצר מלאי על מדפי החנות ולא אחת הריהוט נבנה ומעוצב בהתאמה אישית. תהליך של עיצוב גינות יוקרה עם ריהוט גן בהתאמה אישית הינו בעל יתרונות רבים שמאפשרים לנו ליצור בדיוק את אופי וסגנון הגינה שאנו מבקשים ורוצים. לא אחת נבנית בגינה שלנו פרגולה מעץ וניתן לשלב את עיצוב הפרגולה יחד עם ריהוט גן, שילוב זה יוצר אווירת שלמות ועיצוב גינות מושלם.


בחירת ריהוט גן שמתאים לאופי עיצוב הגינות

ובכן תהליך הקמת גינה יכול להיות קל ופשוט ולעיתים קשה ומורכב. הסיבה להבדלים אלו נובעת מגורמים רבים של תנאי השטח המיועדים להקמת הגינה. כאשר מבצעים תכנון ועיצוב גינות מקצועי לוקחים בחשבון את כל הגורמים שקיימים ובכלל זה את מיקום השטח ביחס לשמש, סוג הקרקע שקיימת וקווי הבניין הקיימים. לאחר שכבר בוצע תכנון והוחלט היכן ימוקם כל אלמנט בגינה מגיע החלק החשוב והוא בחירת ריהוט גן מתאים. חשוב לציין כי ריהוט גן סטנדרטי כגון אלו העשויים פלסטיק, או מתכת אורך חייהם אינו ארוך במיוחד.

תנאי מזג האוויר בארץ שמשלבים שמש יוקדת וגשמים גורמים לפלסטיק להתבלות ולמתכת להחליד, קיים ריהוט גן איכותי שעשוי מחומרים עמידים לשמש ומים אולם אלו מחזיקים מספר שנים יותר מהרגילים. אולם כאשר בוחרים לשלב עיצוב גינות עם ריהוט גן איכותי כגון עץ מלא, מתכות מגלוונות ועמידות, הגינה שלנו תראה מצוין גם בעוד שנים רבות, חשוב לזכור כי ככל שנקפיד על בחירת ריהוט גן איכותי כך נהנה יותר זמן ממנו.
ריהוט גן - ריהוט גן במבצע - ריהוט גן ראטן - ריהוט גן מעץ - נדנדות לגינה - ערסלים לגינה - מחסנים - סוככי מרקיזה

בקרו אותו בגוגל

האתר קודם ע"י חברת סלקטד - www.selected.co.il

כל זכויות שמורות © 2015 - ריהוט גן