ריהוט גן: במיוחד בשבילך! - כרמי ריהוט גן
כרמי 
ריהוט גן לבית למרפסת ולגינה
מרכז קניות בילו סנטר רחובות
טלפון: 052-4289314  050-2266698    
פקס: 08-8665510
 
 
Karmi
Home & Garden
TEL: 052-4289314  050-2266698
FAX: 08-8665510
    E-mail: 
karmigarden@gmail.com
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

מערכות ישיבה לגינה


דמיינו...השמש זורחת, ציוץ הציפורים נשמע בין ענפיו של העץ שמתנועע באיטיות וברוגע, רוח חמימה מלטפת את הלחי, סביבכם המון ירוק וצבעים ססגוניים אחרים, לוקחים  נשימה עמוקה לראות , מרגישים את הרוגע, מתחברים לטבע והכול מרגיש כמו רגע חלומי בלתי נשכח... 

אם חשבתם שכל זה רק בגדר חלום, נבשר לכם שטעיתם וכל אחד היום יכול להרשות לעצמו רגעים קסומים כמו אלה כאשר ריהוט הגן יוצר את הישיבה הנינוחה עם הכריות הרכות והנוחות כשמסביב הכול פסטורלי.

רהיטי גן – רהיטים חלומיים

פינת ישיבה בסגנון מרוקאי
כפי שנאמר המשפט "חלומות נועדו להתגשם" כך גם אצלכם זה אמור לקרות, במידה והתחברתם לרגע שתואר בתחילת המאמר, סימן שהגיע הזמן לרענן את הריהוט הגן שלכם, את הגדרות ואפילו את צמחיי הגינה. רהיטי גן יוצרים עבורכם רגע של שלווה, בין אם זה לשבת עם עצמכם על כוס קפה ולספוג את האווירה השקטה ובין אם זה לשבת עם חברים לסעודת מלכים מפנקת או אפילו ליהנות מלראות את הילדים מתנדנדים בנדנדה או בערסל כייפי ועוטף.

רהיטי גינה – איך שומרים עליהם?

לאחר שהגשמתם חלום וריהוט הגן נוכח בגינתכם, הגיע הזמן שתקבלו מספר טיפים שישמרו על הריהוט כמו חדש לאורך זמן:
  • כיסוי הריהוט – באקלים ישראלי כמו שלנו כשחם ולח והשמש יוקדת על המוצר שלנו ובימים קרים וגשומים מומלץ לעטוף היטב את ריהוט הגן על מנת שיקבל שכבת מגן מהאקלים הקשה.
     
  • טקסטיל הגינה – הריפודים של ריהוט הגן נוחים ורכים, על מנת לשמור עליהם כאלו ולשמור על מראה חדש, כדאי בימים חמים להעביר את הריהוט למקום מוצל או לכסות אותו.
     
  • רהיטי עץ מלא – על מנת לשמור על הריהוט במראה חדיש וכדי למנוע רקיבות או להתנפח מומלץ לצבוע אותו בצבע שמן מיוחד על מנת שיקבל שכבת הגנה.
ריהוט גן - ריהוט גן במבצע - ריהוט גן ראטן - ריהוט גן מעץ - נדנדות לגינה - ערסלים לגינה - מחסנים - סוככי מרקיזה

בקרו אותו בגוגל

האתר קודם ע"י חברת סלקטד - www.selected.co.il

כל זכויות שמורות © 2015 - ריהוט גן