עיצוב פנים הוליסטי - כרמי ריהוט גן
כרמי 
ריהוט גן לבית למרפסת ולגינה
מרכז קניות בילו סנטר רחובות
טלפון: 052-4289314  050-2266698    
פקס: 08-8665510
 
 
Karmi
Home & Garden
TEL: 052-4289314  050-2266698
FAX: 08-8665510
    E-mail: 
karmigarden@gmail.com
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


עיצוב פנים הוליסטי - פנים וחוץ משתלבים

אחד העקרונות בעיצוב פנים הוליסטי הוא חיבור כל חלקי החלל, פנים וחוץ, לכדי יחידה אחת מגובשת. אתגר גדול עומד בפני מעצבי הפנים, הנדרשים לתת את הדעת גם למרחב החיצוני של הבית, בניגוד למענה חלקי שכולל רק את חלוקת החלל הפנים ביתית.

עיצוב פנים הוליסטי – עקרונות

כאשר מדברים על עיצוב פנים הוליסטי, מתכוונים ברוב המקרים לשמירה על עקרונות הפנג שווי. פנג שווי הינה תורה עתיקה שמקורה בסין. משמעות השם רוח ומים - אלמנטים שמבטאים זרימה וחיים. ע"פ תורה זו קיימת מערכת יחסי גומלין בינינו לבין סביבתנו – אנו משפיעים על הסביבה והסביבה משפיעה עלינו. עיצוב הבית והחוץ ע"פ עקרונות עיצוב פנים הוליסטי יתרום לזרימת אנרגיה ואמור לתרום לשיפור איכות החיים של בני הבית. שימוש בעקרונות העיצוב ההוליסטי הוכחו כתורמים לפרמטרים נוספים כגון בריאות, שפע, אושר, קריירה ואהבה. מטרת הפנג שווי היא תיקון כל מגבלה סביבתית, דבר שבהחלט אפשרי באמצעות תכנון עיצובי נכון.

בחירת ריהוט גן בהתאמה לעיצוב פנים הבית

כאמור אחד הדברים החשובים ע"פ תורת הפנג שווי הינם זרימה אנרגטית בכל אזורי הבית. כאשר ניגש למלאכת בחירת ריהוט גן לחלק החיצוני של ביתנו, חשוב שניצור המשכיות אנרגטית מהבית אל החוץ. ישנן כמה דרכים לוודא שמתקיימת המשכיות אנרגטית. דרך אחת הינה שימוש במגוון  מצומצם של חומרים מעולמות זהים. אם בחרתם לרהט את הבית בריהוט מתכתי וקר מן הראוי שגם האופן שבו תדאגו לרהט את החצר או הגינה שלכם יעשה שימוש במתכת או ברזל. לעומת זאת, אם בחרתם לרהט את ביתכם ברהיטי עץ, ובכלל בחרתם ליצור סביבה חמימה, הקפידו לשמור על הרצף גם כשזה נוגע לריהוט חצר או גינה.

על הקשר בין צורות לאנרגיות

כל מעצב או מעצבת פנים איתם תהיו בקשר יבהירו לכם כי יש היבט מהותי בעיצוב פנים הוליסטי בכלל ובתורת הפנג שווי בפרט המתמקד בצורות הרהיטים שאנו בחורים להשתמש בהם בעיצוב הבית ומחוצה לו. כיום ניתן למצוא מגוון רהיטים מעוצבים יפהפיים שמאפשר בחירה שלוקחת בחשבון גם אלמנטים אנרגטיים. צורת הרהיטים בחדר ובחצר הוכחה כמשפיעה על רמת הזרימה האנרגטית. באם רכשתם רהיט בעל קצוות מעוגלים או מחודדים, נמוכים או גבוהים, חשוב שתדעו כי יש חשיבות לנושא זה. אם תרצו לעודד צמיחה אנרגטית מומלץ לעשות שימוש ברהיטים או חפצי נוי בעלי צורה ברורה ומוגדרת. צורות מרובעות מעודדות אלמנטים מסוימים ואילו צורות מעוגלות משפיעות אחרת על הזרימה האנרגטית.

מיותר לציין כי חשיבות עליונה לתחושת נוחות שתיווצר בביתכם. אין הדבר אומר כי עליכם לבטל את טעמכם האישי, נהפוך הדבר. בית שאתם מרגישים בו בנוח והוא בעל אווירה טובה, כנראה שמכיל בתוכו את עקרונות הפנג שווי, גם אם אינכם מודעים לכך. הקפידו לשמור על מודעות גבוה לנושא האווירה בבית ובחצר הבית. באם אתם חווים ירידה ברמת האנרגיה, שקלו לעשות שינוי ריהוט או שינוי מיקום הריהוט, ובדקו אולי הפתרון קל משחשבתם.
ריהוט גן - ריהוט גן במבצע - ריהוט גן ראטן - ריהוט גן מעץ - נדנדות לגינה - ערסלים לגינה - מחסנים - סוככי מרקיזה

בקרו אותו בגוגל

האתר קודם ע"י חברת סלקטד - www.selected.co.il

כל זכויות שמורות © 2015 - ריהוט גן