עיצוב החצר על ידי פרגולות ודקים - כרמי ריהוט גן
כרמי 
ריהוט גן לבית למרפסת ולגינה
מרכז קניות בילו סנטר רחובות
טלפון: 052-4289314  050-2266698    
פקס: 08-8665510
 
 
Karmi
Home & Garden
TEL: 052-4289314  050-2266698
FAX: 08-8665510
    E-mail: 
karmigarden@gmail.com
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> מאמרים ריהוט גן >> עיצוב החצר על ידי פרגולות ודקים מעץ
 

עיצוב החצר

עיצוב החצר שלכם הוא ממש כמו עיצוב זמן האיכות שלכם, הזמן הטוב ביותר ביום-יום. יצירת מרחב נעים, נוח, מזמין ומפנק הוא צעד ענק לקראת יצירת זמן איכות מספק. החצר שלכם יכולה להפוך למקום מיוחד, מקום שמזמין אתכם לשבת, להירגע, לקרוא ספר, או אולי לארח חברים או משפחה, והכול באווירה מיוחדת.

האלמנטים העיקריים שמשפיעים על עיצוב החצר הם כמובן האלמנטים הגדולים יותר, והם הפרגולה והדק. שימוש בפרגולה יפה ומתאימה ובדק מעץ הופכים את החצר שלכם למשהו מיוחד, עוד לפני שנכנסתם לשלב הריהוט, ומניחים בסיס איתן לחצר יפהפייה.

בחירת פרגולה לחצר

ישנם סוגים שונים של פרגולות, והעיקריות מביניהם הן הפרגולות מעץ ומאלומיניום. האלומיניום משדר ניקיון ועמידות, בעוד שפרגולות העץ נותנות לחצר שלכם מראה ביתי, ואף כפרי אם תבחרו בצבעים ועוביים מסוימים של קורות (וכמו כן בצורה – קורות עגולים או מרובעים). ניתן להגיע לעמידות מאוד גבוהה ולבנות כיום פרגולת עץ עמידה במיוחד, מה שמאפשר לכם ליהנות מהיופי שבעץ, ומהעמידות שבחומרים המודרניים.

בחירת גודל הפרגולה, גובהה, והעיצוב הכללי שלה, צריכים כולם להתאים לחצר שלכם בצורה מושלמת. ההמלצה היא להתייעץ עם בעל מקצוע ולא להחליט לגמרי לבד.להביא את המידות של כל החצר, עם כל האלמנטים שמסביב (אם יש מלונה לכלב, עצים, איזור שאתם רוצים דשא וכיו"ב), והגיעו לעיצוב המושלם בשבילכם לפני שתזמינו את העבודה.

לא תמיד הדבר אפשרי: לעיתים קרובות הבנייה והעיצוב של הפרגולות נעשה כאשר הבית שלכם כבר קיים ומעוצב, לכן צריך להתחשב במאפיינים העיצוביים והוויזואליים של ביתכם. חשוב ליצור הרמוניה מבחינה עיצובית בין הפרגולה החדשה שבניתם לבין הבית שלכם, כדי שהתוספת לא תראה כמשהו מלאכותי, אלא כהמשך ישיר של העיצוב המקורי של הבית.

דקים מעץ לעיצוב החצר

דקים הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים במיוחד, כך שהמגוון הפך רחב יותר ויותר, בהתאם לביקוש. כיום ניתן להתקין דק איכותי מכל עץ, מאורן פשוט ועד עצים מיובאים וחזקים במיוחד. הבחירה צריכה להתאים לצרכים שלכם, במראה, בתקציב, בעמידות, ובעיצוב הכללי, כלומר בהתאמה לשאר האלמנטים בחצר שלכם, כולל, כמובן, הפרגולה.

העצים הסינתטיים הופכים פופולאריים יותר בשנים האחרונות. דקים סינטטיים נוטים להיות עמידים יותר לפגעי הזמן, ופחות סימני שחיקה מופיעים בהם, לדוגמא התרופפות הברגים, שינוי בזוית העץ, מרווחים משתנים בין העצים (לאחר התכווצות והתפשטות טבעית של עץ חי). ובכל זאת, דקים מעץ אמיתי, מכל סוג, נותן עמידות מספקת, והמראה שלו יפה יותר, חם יותר, ונעים יותר, מה שמשרה אווירה נעימה ומהנה יותר בכל ביקור בחצר, וזה, בסופו של דבר, מה שגורם לרוב האנשים לבחור בדק מעץ אמיתי.
דק מעץ אורן הנחשב עץ פשוט יחסית, הינו משטח המתאים לכל בית וכל גינה, ללא כל עיצוב מיוחד – חברה מקצועית תדע להפיק ממנו את המיטב כדי שהדק שלכם יראה הכי טוב שאפשר.
ריהוט גן - ריהוט גן במבצע - ריהוט גן ראטן - ריהוט גן מעץ - נדנדות לגינה - ערסלים לגינה - מחסנים - סוככי מרקיזה

בקרו אותו בגוגל

האתר קודם ע"י חברת סלקטד - www.selected.co.il

כל זכויות שמורות © 2015 - ריהוט גן