כרמי ריהוט גן - בחירה נכונה של ריהוט גינה
כרמי 
ריהוט גן לבית למרפסת ולגינה
מרכז קניות בילו סנטר רחובות
טלפון: 052-4289314  050-2266698    
פקס: 08-8665510
 
 
Karmi
Home & Garden
TEL: 052-4289314  050-2266698
FAX: 08-8665510
    E-mail: 
karmigarden@gmail.com
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> מאמרים ריהוט גן >> בחירה נכונה של ריהוט גינה

בחירה נכונה של ריהוט לגינה

אחד היתרונות הגדולים ביותר של בעלי גינות פרטיות הוא היכולת לצאת לגינה, לשבת בנחת במקום שקט ורגוע, וליהנות מהגינה המטופחת, צמחים ירוקים ופריחת פרחי עונה צבעוניים. קיימים כיום אינספור עיצובים של גינות פרטיות, מגינה אנגלית המעוצבת בסגנון כפרי, גינה טבעית בסגנון ארצישראלי, גינה בעיצוב צרפתי סימטרי ועד לגינה יפנית מינימליסטית. המשותף לכולן היא פינת הישיבה שמהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב הגינה, ולמעשה הופכת להיות מרכז הפעילות והבילוי של בני הבית.

חשיבות פינת הישיבה בגינה הפרטית    

כפי שהזכרנו, מרכז הבילוי והאירוח של בני הבית הוא בפינת הישיבה. אין תחליף ליציאה לגינה בבוקר עם כוס הקפה להתחיל את היום עם אויר צח וציוץ ציפורים, ולחילופין לשבת בנדנדה ברוגע ולזכות בזמן איכות לאחר יום עבודה מעייף. רבים מנצלים את הגינה לבילוי עם המשפחה לארוחת צהריים משותפת, וכמובן לארח חברים בערב באווירה אינטימית יותר. מעצבי גינות רבים ממליצים שפינת הישיבה תהייה מקורה, כשהאפשרויות רבות מאוד, החל מפרגולה מקורות עץ או במבוק, סוככים שונים ועד לרשת צל. רצפת פינת הישיבה יכולה להיות מחיפויים שנים, בטון, ריצוף, דק וכמובן דשא סינטטי. בסופו של דבר מה שחשוב הוא שהרהיטים ימוקמו בצורה יציבה ונוחה לישיבה.

בחירה נכונה של ריהוט לגינה

כאשר רוצים לבחור ריהוט גן יש לקחת בחשבון כי בחירתם אינה דומה לבחירת ריהוט לבית. חשוב מאוד להקפיד קודם כל על איכות הרהיטים ועמידותם לפגעי מזג האוויר. רהיטי הגינה שאמורים להיות בגינה, גם אם הם מוצבים במרפסת או משטח מקורה, עדיין חשופים לתנאי מזג אוויר משתנים, החל מימי קיץ חמים מאוד ועד לימי גשם ורוחות חזקות. לכן, מלבד האפשרות של כיסוי הרהיטים לשמירה עליהם, יש להקפיד שיהיו עמידים כנגד חלוקה, ריקבון ושיהיו קלים לתחזוקה שוטפת. לדוגמא: רהיטי עץ יש במגוון עיצובים מרהיבים ביופיים, אך יש לוודא שהרהיטים עברו תהליך אימפרגנציה לחיטוי העץ, ובנוסף יש לצבוע אותם פעמיים בשנה בצבע שמן אשר מגדיל את עמידותם לתנאי מזג האוויר ושומר עליהם מפני ריקבון.

פינת הישיבה חייבת להתאים הן לעיצוב הגינה בה היא מוצבת, והן לצרכי בני הבית. לגינה בעיצוב כפרי יתאים יותר סגנון עץ טבעי, ולעומת זאת לגינה מודרנית תוכלו לבחור ברהיטי מתכת או אלומיניום. הסוד הוא למצוא את הדרך בה הפינה תראה חלק בלתי נפרד מהעיצוב כולו, אך תהייה לה נוכחות מרשימה והיא תתרום ותוסיף חן ויופי לגינה כולה. כפי שציינו, מלבד ההתאמה יש לוודא כי צרכי בעלי הגינה מתקיימים, כמו לדוגמא: במשפחה בה נוהגים לאכול ארוחות משותפות בגינה, כדאי לבחור בשולחן גדול וכסאות נוחים לישיבה. לעומת זאת, אם מדובר במשפחות צעירות שרוב השימוש בפינת הישיבה הוא לאירוח חברים, ניתן לבחור בפינת ישיבה נמוכה ומסוגננת יותר. 
ריהוט גן - ריהוט גן במבצע - ריהוט גן ראטן - ריהוט גן מעץ - נדנדות לגינה - ערסלים לגינה - מחסנים - סוככי מרקיזה

בקרו אותו בגוגל

האתר קודם ע"י חברת סלקטד - www.selected.co.il

כל זכויות שמורות © 2015 - ריהוט גן