חידוש ריהוט גן חלק א - כרמי ריהוט גן
כרמי 
ריהוט גן לבית למרפסת ולגינה
מרכז קניות בילו סנטר רחובות
טלפון: 052-4289314  050-2266698    
פקס: 08-8665510
 
 
Karmi
Home & Garden
TEL: 052-4289314  050-2266698
FAX: 08-8665510
    E-mail: 
karmigarden@gmail.com
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


חידוש ריהוט גן מעץ חלק א' - צבעים

הגינה שלכם היא מאין מקום של גאווה עבורכם, בגינה אתם משקיעים את מרב המאמצים כדי ליצור מקום של שקט ובריחה מהשגרה הלוחצת.

כשריהוט הגן שלכם מתחיל לאבד מהצבע שלו הוא נראה מיושן ופחות איכותי. לעיתים אנו מזניחים את הטיפוח והטיפול בריהוט הגן בגלל אילוצי זמן. כיום יש מגוון רב של צבעים לכל מוצרי ריהוט גן מעץ שזמינים וקלים לשימוש ועמידים בפני תנאי האקלים החיצוניים.

צביעת ריהוט הגן שלכם:

צביעת ריהוט גן מעץ לא מיועדת רק לריהוט ישן, אלא גם לריהוט שאתם רוצים לשנות ולהתאים לעיצוב החדש שלכם. לדוגמא: אם קניתם ספסל מעץ וכעת שיניתם את עיצוב הגינה למשהו מודרני יותר, אתם יכולים בקלות לצבוע את הספסל בצבע לבן ולהתאים אותו לשאר הרהיטים. הצבעים הם רבים ומגוונים ופותחים עבורכם עולם חדש של עיצובים, לפי הדמיון שלכם.

3 יתרונות מרכזיים בצביעת רהיטים לגינה:

  • הגנה - שכבת צבע מעניקה הגנה לריהוט הגינה שלכם ובעיקר לריהוט מעץ. הצבע מעניק לרהיט הגנה מפני נזקי הטבע והאקלים הקשה. הצבע נספג ברהיט ובעץ ומעניק לו שכבה שמעניקה חסימה מפני הלחות המזיקה.

  • עיצוב - הצבע של ריהוט הגן מעניק סגנון שונה ותורם משמעותית לעיצוב הבית. הוא יכול לסייע לכם להפוך את הגינה הפרטית שלכם למשהו יוצא דופן ומרשים ביותר.  צביעת ריהוט הגן מאפשרת לכם להביא את הרעיונות שהניעו אתכם לעיצוב בתוך הבית גם לגינה שלכם.

  • נוחות גבוהה יותר - כל תהליך של עיצוב וההגנה על הגינה נעשה פשוט ונוח. בעבר, כדי לטפל בריהוט מעץ הייתם צריכים למרוח שכבה ראשונית של שמן או לכה ורק לאחר מכן למרוח שכבה של צבע. פעולה כזאת יכלה לקחת כיומיים. הצבע גם היה רגיש יותר לפגעי הטבע והיה מתקלף במהירות. רוב האנשים היו מתעצלים לעשות זאת. כיום צביעת ריהוט גן הוא תהליך פשוט יותר, הצבעים הנמכרים בשוק הם עמידים בפני נזקי הטבע ומפני קילופים, ולא נדרשת צביעה במספר שכבות.

להלן טיפים מקדימים לחידוש ריהוט הגן שלכם:

  • ניקוי הרהיט: לפני תחילת הצביעה הדבר החשוב ביותר הוא ניקוי הריהוט. מומלץ להיעזר בעלון הוראות לניקוי שהיו מצורפים לרהיט בעת קנייתו. במידה ואין לכם הוראות כתובות לא קרה כלום, תיעזרו בספוג עדין עם מעט סבון כדי להסיר את האבק והלכלוך ולאחר מכן תייבשו את המים בעזרת מטלית.
     
  • תיקון הריהוט: לעיתים תוכלו למצוא בריהוט שלכם ברגים שהשתחררו, הדקו את הברגים ותוודאו שהרהיט יציב וחזק. ברהיטים מעץ, מומלץ להעביר שכבה של שמן באמצעות מטלית יבשה, כדי ליצור שכבת הגנה.

לאחר השלבים הללו מומלץ לשפשף בעדינות עם נייר זכוכית את השכבה ברהיט אותה אתם רוצים לצבוע. זה יעניק שכבה אחידה ויקל על מריחת הצבע.

לסיכום: אתם לא חייבים  להישאר עם הריהוט והעיצוב הישן שאליו התרגלתם. בעזרת פעולה פשוטה ביותר, של צביעה, ניתן לשנות את העיצוב של כל הגינה שלכם ובנוסף להעניק הגנה לרהיטים שלכם.

ריהוט גן - ריהוט גן במבצע - ריהוט גן ראטן - ריהוט גן מעץ - נדנדות לגינה - ערסלים לגינה - מחסנים - סוככי מרקיזה

בקרו אותו בגוגל

האתר קודם ע"י חברת סלקטד - www.selected.co.il

כל זכויות שמורות © 2015 - ריהוט גן